USŁUGI DŹWIGOWE 10-500t
Wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego
+48 601 422 489
+48 693 928 809
32 268 56 87
biuro@szymczyk.com.pl

Hala wynajem

Dysponujemy halami magazynowymi, przemysłowymi lub warsztatowymi na wynajem - Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka 19 i Roździeńskiego 9.

 

Hala warsztatowo-magazynowa w Dąbrowie Górniczej (ul. Kasprzaka 19) o pow. 510 m2. Na terenie obiektu znajduje się utwardzony i ogrodzony plac składowy oraz pomieszczenia biurowe i gospodarcze.

 

Hala stalowo-murowana z dociepleniem (510 m2). Posiada 5 kanałów i 5 bram wjazdowych roletowych z dużym przeszkleniem. Pomieszczenia biurowe (348 m2) i gospodarcze (100 m2) są  2 kondygnacyjne. Wszystkie pomieszczenia są umeblowane. Posiadają instalację elektryczną, wod-kan, grzejniki CO, oświetlenie, sieć komputerową i telefoniczną, internet, system alarmowy, kamery monitoringu, płyta grzewcza w kuchni. W budynku znajduje się kotłownia z piecami Buderus. Na dachu jest zainstalowana instalacja solarna do grzania wody. Hala dysponuje dużym parkingiem.

 

 

 

 

 

Teren jest ogrodzony płotem betonowym o wys. 2,5 m, z bramą wjazdową przesuwną, 2 szlabanami i bramką wejściową oraz z pomieszczeniem dla ochrony. Brama wjazdowa otwierana jest elektronicznie, oświetlona z całodobowym monitoringiem. Teren wyposażony w stację transformatorową o mocy 300 kW, słupy oświetleniowe, kamery monitoringu, lampy z czujnikami ruchu oraz hydranty przeciwpożarowe. Teren posiada całkowite odwodnienie oraz instalację burzową. Teren posiada nasadzoną zieleń i oczko wodne z rybami. Na terenie znajduje się waga samochodowa, myjnia samochodowa, stacja paliw i magazyn namiotowy.

 

 

Nieruchomość posiada bardzo dobrą lokalizację. Znajduje się na terenach przemysłowych w Dąbrowie Górniczej, w bliskiej odległości od centrum miasta, z dostępem do komunikacji (tramwaj, autobus). Lokalizacja pozwala na szybki dojazd drogami S1, A4, DK94 do miast Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Olkusz lub Zawiercie.

 

 

 

 

Hala magazynowa, warsztatowa, produkcyjna w Dąbrowie Górniczej (ul. Roździeńskiego 9) o pow. 535 m2.

Budynek murowany i ocieplony. Posiada posadzkę przemysłową, 3 kanały i 3 bramy roletowe o wymiarach 5 x 5 m. Hala jest ogrzewana z grawitacyjno-elektryczną wentylacją, odciągiem spalin. Strop i dach ocieplone płytami warstwowymi z rdzeniem poliuretanowym. Hala posiada instalację elektryczną 220/400 V, odgromową oraz kanalizację deszczową, własną kotłownię z ogrzewaniem gazowym. Podłączony jest internet światłowodowy oraz telefon. W hali znajdują się pomieszczenia biurowe i socjalne.  Pomieszczenia socjalne wyposażone są w szafki ubraniowe, jadalnię z meblami i sprzętem kuchennym, ubikację damską i męską oraz prysznice. Pomieszczenia biurowe to dwa pokoje w pełni umeblowane z aneksem kuchennym. 

 

 

 

Wokół hali znajduje się plac manewrowo - składowy w całości ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Nawierzchnia placu utwardzona wyłożona kostką brukową o łącznej powierzchni 15 000 m2 umożliwiającej wysokie składowanie sprzętu, poruszanie się wózków widłowych z obciążeniem oraz nośności odpowiadającej środkom transportu wjeżdżającym i manewrującym. Nawierzchnia placu składowo - manewrowego posiada instalację odwodnieniową zapewniającą odpływ deszczówki. Plac jest monitorowany. Posiadamy dwa wjazdy/wyjazdy na nieruchomość bramami o szerokości 8 m każda.

 

 

 

Na terenie znajduje się budynek hotelowo - biurowy z działającą restauracją. Istnieje możliwość wynajmu pokoi hotelowych, biurowych oraz sali konferencyjnej z rzutnikiem.

 

 

 

Dogodny dojazd, niedaleko od wyjazdu na S1 do A4.

 

 

 

 

Hala magazynowa namiotowa w Dąbrowie Górniczej (ul. Roździeńskiego 9) o pow. 450 m2.

 

Hala ma wymiary 30 m x 15 m) i 6 m wysokości. Zamontowane są 3 bramy wjazdowe oraz furtka. Hala posiada instalację elektryczną 230/380 V wraz z oświetleniem oraz skrzynki rozdzielcze. Hala znajduje się na utwardzonym i ogrodzonym placu składowym.

 

 

 

 

 

 

 

NASZ PARK DŹWIGOWY I BUDOWLANY

USŁUGI TRANSPORTOWE

 

Stanisław Szymczyk

ul. Tworzeń 117
41-303 Dąbrowa Górnicza

tel. (032) 268-56-87, (032) 264-99-19
tel. kom. 601 422 489

e-mail biuro@szymczyk.com.pl