USŁUGI DŹWIGOWE 10-500t
Wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego
+48 601 422 489
+48 693 928 809
32 268 56 87
biuro@szymczyk.com.pl

Hala magazynowa Dąbrowa Górnicza

Hale magazynowe, warsztatowe lub produkcyjne na wynajem w Dąbrowie Górniczej. Hale z biurami, zapleczem gospodarczym, parkingiem, magazynem i placem składowym.

Znajdują się w dogodnej lokalizacj na terenach przemysłowych w Dąbrowie Górniczej, w bliskiej odległości od centrum miasta, z dostępem do komunikacji (tramwaj, autobus). Lokalizacja pozwala na szybki dojazd drogami S1, A4, DK94 do miast Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Olkusz lub Zawiercie.

 

 Hala warsztatowo-magazynowa lub przemysłowo-produkcyjna - Dąbrowa Górnicza, ul. Roździeńskiego 9 - o pow. 535 m2.

Hala z przeznaczeniem na magazyn, warsztat lub niewielką produkcję ma pow. 535 m2. Hala ma posadzkę przemysłową i bramy roletowe o wymiarach 5 x 5 m.

Hala jest ocieplona, ogrzewana z grawitacyjno-elektryczną wentylacją, odciągiem spalin. Strop i dach ocieplone płytami warstwowymi z rdzeniem poliuretanowym. Hala posiada instalację elektryczną 220/400 V, odgromową oraz kanalizację deszczową, własną kotłownię z ogrzewaniem gazowym. Podłączony jest internet światłowodowy oraz telefon.

Na hali znajdują się pomieszczenia biurowe i socjalne.  Powierzchnia pomieszczenia socjalnego wynosi 42 m2 wyposażone jest w szafki ubraniowe, jadalnię z meblami i sprzętem kuchennym, ubikację damską i męską oraz prysznice.

Powierzchnia pomieszczenia biurowego wynosi 42 m2 są to dwa pokoje w pełni umeblowane w meble biurowe z aneksem kuchennym, telefon, internet, ubikację damską i męską.

Wokół hali znajduje się plac manewrowo - składowy w całości ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Nawierzchnia placu utwardzona wyłożona kostką brukową o łącznej powierzchni 15 000 m2 umożliwiającej wysokie składowanie sprzętu, poruszanie się wózków widłowych z obciążeniem oraz nośności odpowiadającej środkom transportu wjeżdżającym i manewrującym. Nawierzchnia placu składowo - manewrowego posiada instalację odwodnieniową zapewniającą odpływ deszczówki. Plac jest monitorowany. Posiadamy dwa wjazdy/wyjazdy na nieruchomość bramami o szerokości 8 m każda.

 

Na terenie znajduje się budynek hotelowo - biurowy z działającą restauracją. Istnieje możliwość wynajmu pokoi hotelowych, biurowych oraz sali konferencyjnej z rzutnikiem.

 

Dogodny dojazd, niedaleko od wyjazdu na S1 do A4.

 

 

Hala magazynowa Dąbrowa Górnicza Hala magazynowa Dąbrowa Górnicza Hala warsztatowa Dąbrowa Górnicza Hala warsztatowa Dąbrowa Górnicza Hala, magazyn -wynajem Dąbrowa Górnicza Hala, magazyn -wynajem Dąbrowa Górnicza Hala produkcyjna -wynajem Dąbrowa Górnicza Hala produkcyjna -wynajem Dąbrowa Górnicza

powrót

 

 

Hala magazynowo-warsztatowa - Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka 19 - o pow. 510 m2.  Nieruchomość obejmuje również utwardzony i ogrodzony plac składowy, biura i  pomieszczenia gospodarcze. 

 

 

 Do wynajęcia nieruchomość w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka 19 obejmująca:

 Teren o pow. 14. 510 m2 na którym znajdują się:
- hala warsztatowa o pow. 510 m2 z 5 kanałami samochodowymi
- pomieszczenia biurowe (parter i piętro) o pow. 348 m2
- pomieszczenie gospodarcze o pow. 100 m2
- plac składowy wyłożony kostką brukową o pow. 13 454 m2, ogrodzony płotem betonowym o wys. 2,5 m, z bramą wjazdową przesuwną, 2 szlabanami i bramką wejściową oraz z pomieszczeniem dla ochrony. Brama wjazdowa otwierana jest elektronicznie, oświetlona z całodobowym monitoringiem.
Teren wyposażony jest we własną stację transformatorową o mocy 300 kW, w słupy oświetleniowe, na których zainstalowane są kamery monitoringu i lampy z czujnikami ruchu oraz hydranty przeciwpożarowe. Na całym obwodzie terenu, co 100 m zainstalowane są rozdzielnice budowlane z
gniazdami 230/400V oraz wyjścia wody i odpływy kanalizacji. Teren posiada całkowite odwodnienie oraz instalację burzową. Na terenie nasadzona jest zieleń i oczko wodne z rybami.


Hala warsztatowa o powierzchni 510 m2 stalowo-murowana z dociepleniem z 5 kanałami składająca się z 5 bram wjazdowych roletowych z dużym przeszkleniem o wymiarach:
3,5 m x 4,0 m - 3 szt
3,6 m x 4,0 m -1 szt
4,3 m x 4,0 m -1 szt
Bramy sterowane pilotem od wewnątrz-elektrycznie i awaryjnie - łańcuchowo.

Pomieszczenia biurowe 2 kondygnacyjne o pow. 348 m2 w tym:
Parter : hol, pokoje biurowe, pomieszczenia socjalne (kuchnia), sanitariaty (damski i męski)
Piętro: hol, pokoje biurowe, pomieszczenia socjalne (kuchnia), szatnia, sanitariaty (damski i męski)

Pomieszczenia są umeblowane, posiadają instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzejniki CO, oświetlenie, sieć komputerową, sieć telefoniczną, internet, system alarmowy, kamery monitoringu, płytę grzewczą w kuchni. Na dachu jest zainstalowana instalacja solarna do grzania wody.

Kontenery socjalne dla 50 pracowników z pomieszczeniami : szatnia, prysznic, sanitariat z możliwością dostawienia dodatkowych kontenerów. Ponadto na terenie znajduje się waga samochodowa, magazyn namiotowy, myjnia samochodowa i stacja paliw.

 

Grunt oraz budynki nie są obciążone zastawem ani hipoteką.

 

powrót

 

 

 

NASZ PARK DŹWIGOWY I BUDOWLANY

USŁUGI TRANSPORTOWE

 

Stanisław Szymczyk

ul. Tworzeń 117
41-303 Dąbrowa Górnicza

tel. (032) 268-56-87, (032) 264-99-19
tel. kom. 601 422 489

e-mail biuro@szymczyk.com.pl